Wyświetlanie wszystkich wyników: 12

 • Bransoletka dla Strzelca

  Bransoletka dla Strzelca

  95,00 120,00 

  Ręcznie wykonana bransoletka z naturalnymi kamieniami wspierającymi osoby urodzone w znaku Strzelca. Sodalit to kamień zodiakalny, który dodaje wigoru i stymuluje logiczne myślenie.

  Ta bransoletka zodiakalna to idealny prezent na 2023 rok dla osób urodzonych między 22 listopada a 21 grudnia.

 • Bransoletka dla Koziorożca

  Bransoletka dla Koziorożca

  95,00 120,00 

  Ręcznie wykonana bransoletka z naturalnymi kamieniami dla znaku Koziorożca. Rodonit to kamień zodiakalny, który wspiera jasność umysłu i pomaga koziorożcowi podejmować trudne decyzje.

  Ta bransoletka zodiakalna to idealny prezent na 2023 rok dla osób urodzonych między 22 grudnia a 19 stycznia.

 • Bransoletka dla Wodnika

  Bransoletka dla Wodnika

  95,00 120,00 

  Ręcznie wykonana bransoletka z naturalnymi kamieniami wspierającymi osoby urodzone w znaku Wodnika. Akwamaryn to kamień zodiakalny, który nadaje łagodności i pomaga Wodnikowi się wyciszyć.

 • Bransoletka dla Ryb

  Bransoletka dla Ryb

  95,00 120,00 

  Ręcznie wykonana bransoletka z naturalnymi kamieniami wspierającymi osoby urodzone w znaku Ryb. Amazonit to kamień zodiakalny, który uwalnia od trosk i smutku.

 • Bransoletka dla Barana

  Bransoletka dla Barana

  95,00 120,00 

  Ręcznie wykonana bransoletka dla znaku Barana z naturalnych kamieni. Ametyst to kamień zodiakalny, który wspiera uważność i harmonię.

 • Bransoletka dla Byka

  Bransoletka dla Byka

  95,00 120,00 

  Ręcznie wykonana bransoletka dla znaku Byka z naturalnych kamieni. Agat to kamień zodiakalny, który koi żal oraz smutek.

 • Bransoletka dla Bliźniąt

  Bransoletka dla Bliźniąt

  95,00 120,00 

  Ręcznie wykonana bransoletka z naturalnymi kamieniami wspierającymi osoby urodzone w znaku Bliźniąt. Labradoryt to kamień zodiakalny, który dodaje odwagi i pewności siebie.

 • Bransoletka dla Raka

  Bransoletka dla Raka

  95,00 120,00 

  Ręcznie wykonana bransoletka z naturalnymi kamieniami wspierającymi osoby urodzone w znaku Raka. Chalcedon to kamień zodiakalny, który niweluje negatywne myśli i podnosi wewnętrzną energię.

 • Bransoletka dla Lwa

  Bransoletka dla Lwa

  95,00 120,00 

  Ręcznie wykonana bransoletka z naturalnymi kamieniami wspierającymi osoby urodzone w znaku Lwa. Tygrysie oko to kamień zodiakalny, który wspiera w obfitości finansowej oraz pobudza kreatywność.

 • Bransoletka dla Panny

  Bransoletka dla Panny

  95,00 120,00 

  Ręcznie wykonana bransoletka z naturalnymi kamieniami wspierającymi osoby urodzone w znaku Panny. Kamień księżycowy to kamień zodiakalny, który łagodzi konflikty emocjonalne i wspiera na drodze duchowej.

 • Bransoletka dla Wagi

  Bransoletka dla Wagi

  95,00 120,00 

  Ręcznie wykonana bransoletka z naturalnymi kamieniami wspierającymi osoby urodzone w znaku Wagi. Kamień słoneczny to kamień zodiakalny, który rozpala wewnętrzne światło miłości i wzmacnia energię życiową.

 • Bransoletka dla Skorpiona

  Bransoletka dla Skorpiona

  95,00 120,00 

  Ręcznie wykonana bransoletka z naturalnymi kamieniami wspierającymi osoby urodzone w znaku Skorpiona. Agat karneolowy to kamień zodiakalny, który wpiera koncentrację i skupienie.