Zaczaruj ze mną swój świat...

Anita J.

... i rozpal Światełko Miłości

  Dlaczego powstał projekt Light of Love i skąd pomysł, by zająć się biżuterią?

  Kiedy odkrywasz uroki i ciemne zakątki życia przekonujesz się za każdym razem, że człowiek ma pewną zdolność. Jest to zdolność zapominania o tym, co w życiu piękne i wartościowe. Jak często zamiast doceniania zapachu pysznej kawy, uśmiechu swoich dzieci, dotyku partnera czy śpiewu ptaków skupiasz się na tym co negatywne i niekoniecznie dla Ciebie dobre. Kierujesz swoją uwagę tam, gdzie smutne myśli i mnóstwo oczekiwań. Nie zmienia to Twojej sytuacji na lepsze ani nie poprawia samopoczucia.

  Projekt  Light of Love powstał z myślą przypomnienia Ci o tym, co w życiu najpiękniejsze. Chcę zabrać Ciebie w przepiękną podróż pełną  bezwarunkowej miłości i pomóc Ci stworzyć swój świat na nowo. Świat, w którym będzie więcej światła, uśmiechu, spokoju i szczęścia.

  To podróż, w której Ty jesteś Kapitanem, a ja tylko niczym kompas pokazuję Ci kierunek.

  I kiedy nadejdzie sztorm, światło Light of Love niczym latarnia pokaże Ci drogę i przypomni, że po każdej burzy wychodzi słońce.

  Kamienie i srebro, jak wszystko co nas otacza, ma moc i duszę. Turmalin daje siłę, kryształ górski oczyszcza, kamień księżycowy wzmacnia żeńską energię. Jednak chcę Ci pokazać, że w też życiowej podróży to Ty masz największą moc tworzenia i kreowania swojego życia.

Najpiękniejsze światło miłości jest w Tobie.

Niech zawsze rozświetla Twoje życie!

Jakość

Każda praca powstaje z ogromną starannością i miłością. Tworzę z najwyższej jakości surowców i selekcjonuję wszystkie elementy.

Jednak kamień ma w sobie ogromną magię. Mimo szlifu może mieć delikatne rysy czy odmienną strukturę. To nadaje mu wyjątkowości. Kamienie są niczym dusze. Nie ma dwóch jednakowych.

Intencja

W mojej pracowni znajdziesz nie tylko unikatowe egzemplarze biżuterii, ale przede wszystkim poczujesz jej magię. Każdą pracę wykonuję z intencją miłości i z myślą o danej osobie.

Wszystko co nas otacza jest energią, więc to z jaką myślą i samopoczuciem tworzę, ma wpływ na kogoś, kto będzie tym obdarowany.

Energia idzie zawsze za uwagą. Dlatego z uwagą kreuj swoją rzeczywistość.

Pamiętaj!

Z każdą minutą złości tracisz 60 sekund szczęścia.

To Ty trzymasz ster swojego statku zwanego życiem. Tylko Ty możesz kreować swoją rzeczywistość.

Niech Światełko Miłości dalej prowadzi Ciebie przez życie przypominając Ci o tym, co jest w życiu najpiękniejsze.

Anita J.